ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΟΥ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ - Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ 16ης και 17ης Μαρτίου 2019. ΠΡΟΣΟΧΗ

Ανακοίνωση

Για τη διασφάλιση της διεξαγωγής των αγώνων της 17ης Μαρτίου 2019, το πρόγραμμα των αγώνων της Α1 Ανδρών – Α1 Γυναικών και Α2 Ανδρών 16-17/3/2019 διαμορφώνεται:

Νέο πρόγραμμα για 16 και 17 Μαρτίου 2019

Οι αγωνιστικές της 16ης Μαρτίου θα διεξαχθούν στην Ομοσπονδιακή αίθουσα του ΣΕΦ , προσοχή στα νέα ωράρια.

Την Κυριακή 17 Μαρτίου 2019 οι αγωνιστικές θα διεξαχθούν στην αίθουσα του ΓΑΣΕ.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α1 ΑΝΔΡΩΝ - Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α2 ΑΝΔΡΩΝ 16-17/3/2019 είναι το ακόλουθο:

Σάββατο 16/3 - Ομοσπονδιακή αίθουσα ΣΕΦ,

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

 

6/3/2019

09:00

 

ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΕΚ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΣΕΦ

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

16/3/2019

09:00

 

ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

09:00

 

ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΣΕΦ

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

 

16/3/2019

12:00

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΑΕΚ

ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΕΦ

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

16/3/2019

12:00

 

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

12:00

 

ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΣΕΦ

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

 

16/3/2019

15:00

 

ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΣΕΦ

16/3/2019

15:00

 

ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΕΦ

16/3/2019

15:00

 

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

15:00

 

ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

15:00

 

ΕΑ ΒΟΧΑΣ

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ.

ΣΕΦ

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

 

16/3/2019

18:00

 

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ

ΣΕΦ

16/3/2019

18:00

 

ΕΑ ΒΟΧΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΣΕΦ

16/3/2019

18:00

 

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ.

ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ

ΣΕΦ

16/3/2019

18:00

 

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΣΕΦ

16/3/2019

18:00

 

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΣΕΦ

 

 

 

 

 

Κυριακή 17/3/2019 ---    ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΑΣΕ

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ

 

17/3/2019

09:00

 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

09:00

 

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΝΟ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

09:00

 

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕΚ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

09:00

 

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΑΣ ΙΦΙΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

09:00

 

ΓΣ ΦΙΛΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΑΣΕ

 

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

17/3/2019

11:30

 

ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΩΝ/ΛΕΩΣ

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

11:30

 

ΑΣΕΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

11:30

 

ΑΟ ΔΑΟ ΤΑΥΡΟΥ

ΑΣΕΑ ΣΑΡΙΣΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

11:30

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣΕ

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

 

17/3/2019

14:30

 

ΓΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

14:30

 

ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΠΚΔ ΤΑΥΡΟΥ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

14:30

 

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦΙΑΣ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

14:30

 

ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚ.

ΓΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΑΣΕ

17/3/2019

14:30

 

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ

ΕΑ ΒΟΧΑΣ

ΓΑΣΕ